Merhaba değerli ziyaretçiler

Öncelikle web sitemi ziyaret ettiğiniz ve ilgi gösterip bu sayfaya kadar geldiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim.

Bu web sitesini her ne kadar hobi amaçlı kurmuş olsam da, içeriği ile amaçladığım asıl şey, kendi bilgi ve birikimlerimi başka insanlara da aktarmaktır. Web sitemin ticari bir amacı ve faaliyeti yoktur.

Bilgi ve birikimlerimden kastım ise, eğitim ve çalışma hayatımda zaman içerisinde öğrendiğim şeylerdir. Bunlar ağırlıklı olarak mesleğime dayalı teknik ve görsel çizimler, bu çizimlerin yapımında kullanılan programlar hakkında bilgilerdir. Evde fobi olarak yaptığım çalışmaları da web sitemde paylaşmaya çalışacağım. Bunların dışında farklı konularda bilgileri de paylaşmak hedefimdir.

Kendimden özetle bahsedecek olursam, mobilya ve dekorasyon mezunuyum ve 3D ARTIST’lik denilen bu yeni mesleği icra ediyorum. Ürün tasarımları, geliştirmeleri ve proje sunumları hazırlıyorum. Zannetmeyin ki böyle havalı şeyler yazdım diye havalı bir kazancım var 🙂 Ne yazık ki ülkemizde bu tarz katma değerli mesleklerin hakkı verilmiyor. Bunun da birçok sebebi var tabi… İnşaAllah gelecek zamanlarda ülkemiz insanları da bu tarz işlerden iyi paralar kazanmaya başlar…

Son olarak belirtmek istiyorum, sitemde çeşitli alanda google reklamları görebilirsiniz. Bunun amacı tamamen sitemim bana getirdiği maddi yükü finanse ederek karşılamaktır (henüz bunu başaramasamda…).

İlginiz için teşekkür ederim…